Pracownia mieści się na piątym – ostatnim – piętrze poznańskiej kamienicy na poznańskiej Wildzie, bez windy, a zajęcia w niej odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu, najlepiej telefonicznie, SMSy też dają radę. Komunikacja mailowa jest moją słabą stroną i maile mi zawsze gdzieś umykają, więc bardzo bardzo bardzo proszę do mnie dzwonić. Jeśli nie odbiorę, to oddzwonię.
Numer telefonu: 609 681 734

REGULAMIN I PŁATNOŚCI, CZYLI NA CO NALEŻY BYĆ PRZYGOTOWANYM

Cennik zajęć:
Jednostrzałówka, 55 minut: 150 złotych (zajęcia, na które umawiasz się raz i nie deklarujesz regularnego przychodzenia co tydzień o określonej porze)
Pakiet czterech zajęć, opłacany z góry przed pierwszymi zajęciami pod warunkiem, że są to zajęcia regularne odbywające się co tydzień: 500 złotych
Pakiet ośmiu zajęć, opłacany z góry przed pierwszymi zajęciami pod warunkiem, że są to zajęcia regularne odbywające się co tydzień: 1000 złotych

Konsultacje nauczycielskie: 200 złotych/1 godzina.

Regulamin rezerwacji zajęć:
1. Aby zarezerwować termin, należy zadzwonić i się umówić.
2. Jeśli chcesz chodzić na zajęcia regularnie, umawiamy się na określoną godzinę określonego dnia i tego się trzymamy.
3. Pierwszeństwo rezerwacji zajęć zawsze mają osoby, które chodzą regularnie.
2. Płatności można dokonać gotówką na miejscu albo przelewem.
3. Odwołanie zajęć jest możliwe do 24 godzin przed ich rozpoczęciem. Innymi słowy – jeśli zajęcia, które mają się odbyć w czwartek o 12.00 odwołasz w środę po 13.00 lub później – będzie to kosztowna nieobecność.
5. W wypadku wypadku losowego takiego jak choroba, choroba dziecka, splot nieprzewidzianych okoliczności albo nagłe urwanie głowy w pracy możemy negocjować przesunięcie zajęć na inny termin w tym samym tygodniu.
6. Nie rezerwuj czterech zajęć z góry “bo taniej”, jeśli wiesz, że nie dotrzesz na wszystkie. Jeśli chcesz chodzić w kratkę, rezerwuj jednostrzałówki.