Dyplomowana nauczycielka Body Control Pilates® (praca na macie – poziom podstawowy i średniozaawansowany),
członkini Body Control Pilates® Association i European Register of Exercise Professionals.

KWALIFIKACJE:

Mata:

  • Basic Matwork, kwiecień 2015 – czerwiec 2016
  • Intermediate Matwork, kwiecień 2017

Specjalistyczne:

  • Body Control Pilates® Pilates for Pregnancy 1&2, listopad 2016
  • Carolyne Anthony The Cener for Women’s Fitness Pre and Postnatal Pilates Specialist, wrzesień 2016

Swoją przygodę ze świadomym ruchem rozpoczęłam w 2008 roku kiedy to zdiagnozowano u mnie przeciążenie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Regularnym ćwiczeniom poświęciłam wtedy rok. Był to czas intensywnej i świadomej pracy, bez żadnych wymówek i efekt był taki, że dolegliwości bólowe ustąpiły i na własnej skórze przekonałam się jak bardzo ważne jest by ćwiczyć pod okiem dobrego specjalisty, który wie jak mi pomóc i jak sprawić, żeby mi się chciało.

Po zakończonej rehabilitacji zaczęłam interesować się pilatesem chodząc na zajęcia grupowe do różnych miejsc. Im więcej nauczycieli spotykałam na swojej drodze, tym bardziej dostrzegałam jak wielką rolę odgrywa ich zaangażowanie – kiedy chcę wracać na zajęcia, co mnie motywuje, a co zniechęca i dzięki tym wszystkim doświadczeniom zebranym razem zapragnęłam być dobrym nauczycielem pilatesa dla innych. Chciałam uczyć się od najlepszych dlatego w 2015r. przystąpiłam do kursu nauczycielskiego Body Control Pilates®.

W myśl zasady Body Control Pilates podczas zajęć staram się zwracać szczególną uwagę na prawidłową postawę, oddychanie połączone z odpowiednim angażowaniem mięśni głębokich, dokładne wykonywanie ćwiczeń i zrozumienie celu ćwiczenia.

Podziel się dobrem