Twoim postanowieniem jest ruszać się częściej, zdrowiej i dobrze się przy tym bawić? Aerobik nudzi Cię śmiertelnie, a crossfit odrobinę przeraża? Szukasz czegoś, co odciąży Twój spracowany kręgosłup i otworzy skulone od siedzenia przed komputerem ramiona? Przyjdź do nas, mamy najfajniejszy pilates w Warszawie!

Na naszych pięciogodzinnych warsztatach:
– dowiesz się, co to jest ten pilates i dlaczego Niemiec
– nauczysz się, jak wygląda pozycja neutralna i dlaczego tak świetnie się w niej czujesz
– poczujesz, gdzie jest pilatesowa „siłownia” zwana też z angielska „powerhouse” i ile potrafi
– przekonasz się, że nie trzeba sześćdziesięciu czterech powtórzeń, żeby wzmacniać mięśnie, a życie bez zakwasów następnego jest lepsze*
– zrobisz przynajmniej jedno ćwiczenie absurdalnie trudne, jedno zaskakująco proste i jedno kompetnie bez sensu, ale za to zabawne. A wszystkie dla zdrowotności!
– zrozumiesz, czym tak naprawdę mistrz Yoda wyciągnął X Winga z bagna.

Warsztaty mogą być jednostrzałówką (wchodzisz, ćwiczysz a potem odjeżdżasz ku zachodzącemu słońcu, a my machamy Ci na pożegnanie) albo początkiem pieknej przyjaźni (wchodzisz, ćwiczysz i zachwycasz się tak bardzo, że zostajesz na cotygodniowych zajęciach). Ty decydujesz.

Lojalnie ostrzegamy: mamy dekadę doświadczenia w uzależnianiu ludzi od pilatesu i wszystkie nauczycielki z naszego studia zaczynały od warsztatów. Specjalizujemy się w uczeniu nerdów, że oprócz mózgów mają też ciała. Niektórzy się potem oświadczają.

Prowadzące: Agnieszka Mikołajska i Edyta Sańko, nauczycielki Body Control Pilates®. Dwie młode Jedi, które zaprezentują Ci pełne spektrum pilatesowej Mocy.

Inwestycja: 200 PLN.
Aaaaby zarezerwować miejsce:

Zarezerwuj zajęcia


*żartujemy. Następnego dnia dowiesz się, co to zakwasy w mięśniach szkieletowych.